Hurafe papazı Cübbeli’den inciler


Yazımız en son 10 Ağustos 2015 tarihinde güncellenmiş ve 59 defa okunmuş.

Birazdan videoda izleyecekleriniz, size de aynı cümleyi söyletecek mi? Elindekini pazarlamak için kılıktan kılığa giren sözde din adamı; Hurafe papazı Cübbeli’den inciler!

Allah, Tevbe Suresi 34. ayetiyle anlayana harika bir mesaj vermiş. “Ey iman sahipleri! Şu bir gerçek ki, hahamlardan ve rahiplerden birçoğu halkın mallarını uydurma yollarla tıkabasa yerler ve Allah’ın yolundan geri çevirirler. Altını ve gümüşü depolayıp da onları Allah yolunda harcamayanlara korkunç bir azap muştula!”

İlk başta inkarını inceleyelim!

 

 

 

Fetö Konusuna ne buyrulur?

 

Cüppeli Ahmet yaptığı pisliği/İĞRENÇLİĞİ başkalarına yıkmaya çalışıyor!

Kim bir hata yapar veya günah işler de onu bir suçsuzun üzerine atarsa, bir iftira ve açık bir günah daha yüklenmiş olur. (Nisa, 4/112)

 

Reis’imiz çok mükemmel bir cevap veriyor kendisine, aşağıda izleyin..

 

 

 

 

Din bezirganın pazarladığı, Ayakkabı mı sandalet mi yoksa ”Tanrı” mı bilemediğimiz sandalet görevinden başka her türlü işe yarayan evi yangından koruyan (aman dikkat iş yerine yangından koruma garantisi yok ama gene iyisiniz iş yerine bereket garantisi var) geminin bile batmasından koruyan.”şifa” dağıtan (doktora gitmeye artık gerek yok) ve daha bir çok özelliği olan bir nesne için 130 lira ”sudan ucuz”.

”Ey insanlar, Allah’ın vaadi şüphesiz gerçektir. Dünya hayatı sizi aldatmasın. Aldatıcı da sizi Allah ile aldatmasın.”

Fâtır- 5