LG G3 Yeni Android Güncellemesi Geldi


Yazımız en son 2 Ocak 2017 tarihinde güncellenmiş ve 352 defa okunmuş.

LG G3 Yeni Android Güncellemesi Geldi!  LG unuttuğu akıllı telefonu G3 için bugün yeni versiyon güncellemesi yayımladı. Peki neler yeni, neler değişti? Android 6.0 Marshmallow sürümü olan V30b sonrasında hiç güncelleme almayan akıllı telefonun sonunda güvenlik düzeyi güncelleştirildi. Yeni güncelleme ile birlikte telefonda yazılım güvenliği en üst seviyeye yükseltildi. LG G3 akıllı telefonunuzu güncellemek için LG Mobile Support Tool uygulaması ile yeni sürüme yükseltebilirsiniz.

ROM Dosyaları:

 

 

LG G3 Yeni Android Güncellemesi Geldi

LG G3 D855TR  modeli için yayımlanan güncelleme ile Güvenlik yaması düzeyi 01.10.2016 olarak güncellendi. Bilgisayar üzerinden kurulan yeni yazılım güncellemesi 1.25Gb boyutunda. Ota üzerinde bu güncellemenin yayınlanacağını düşünmüyoruz. Bilgisayar’dan LG Mobile Support Tool programı ile güncelleme yapınız. Bu güncelleme ile birlikte yeni yazılım versiyonu V30b‘den V30g‘ye yükseltiliyor. Şuan için gözle görülür bir yenilik olmasa da güncelleme detaylarında Güvenlik yaması ve kullanılabilirlik artırıldı olarak görüyoruz.

LG G3 Yeni Android Güncellemesi Geldi

 

  • Android sürümü: 6.0 Marshmallow
  • Yazılım Sürümü: D855TR-V30g
  • Kernel Sürüm: 3.4.0
  • Yapın Numarası: MRA58K
  • Güvenlik Yaması: 01.10.2016
  • Dosya Boyutu: 1.25GB

Yeni Yazılımı Güncellemek için

Güncelleme LG PC Suite veya LG Mobile Support Tool üzerinden güncellenebiliyor. Henüz telefonunuza gelmediyse bir süre sonra tekrar deneyebilirsiniz. Telefon üzerinden ota ile güncellemenin gelmeyeceğini düşünüyoruz. Bilgisayar üzerinden yapmanız gerekmektedir.

Kaynak: LGDestek