Geçmişin Laneti buldu geceyi..


Yazımız en son 23 Mayıs 2016 tarihinde güncellenmiş ve 343 defa okunmuş.

Genellikle IMdb puanı yüksek filmler hep sırayı alır. Geçmişin Laneti bu filmlerden biri değil, yani puanı pek yüksek değil. Konusu ve işlenişi itibariyle izleyicinin çok yüksek beklentilere girmemesini önerirken, kaçırılmaması gereken bir film olduğunu da eklemek istiyorum.

Kocasıyla birlikte kendi şaraplarını üretmek için kullandıkları bağ evine giden hamile bir kadın, bir süre sonra korkunç görüntüler görmeye başlar. Konusu basit olarak böyle verilmiş, gelin inceleyelim.

28 Ağustos 2015

2015 – ABD

Gerilim ,  Korku

Kevin Greutert

Isla Fisher ,  Eva Longoria ,  Jim Parsons ,  Bryce Johnson ,  Jeff Branson

Lucas Sussman

Jason Blum (Blum House)

Yapımcı Blum House’un korku dalında başarılı işlere imza attığını söylemek mümkün. Özellilkle Ruhlar Bölgesi ve Paranormal Activity gibi mihenk taşlarına imza attıklarını bilirseniz, bunu tahmin etmek çok zor olmaz.

Geçmişin Laneti – Konu..

Genç çift, geçirdikleri bir trafik kazasında başka bir çiftin bulunduğu arabayla çarpışır ve ölümden dönerler. Kazada çarpıştıkları arabadaki çiftin bebekleri hayatını kaybeder. Tam bir yıl sonra bir ev tutarlar ve rahat yaşamak amacıyla üzüm bağı çiftliklerine yerleşirler. Her şey bu noktada başlar. Kadın hayaller görür, sesler duyar, fakat herkes onun halen kaza travması yaşadığını düşünürken, başlarına gelecek korku dolu anlardan habersizdir.

Daha fazla ipucu vermeden, seyrini size bırakayım.

Fatih M. BAŞARAN