Furkancı Terör Örgütü


Yazımız en son 15 Ağustos 2015 tarihinde güncellenmiş ve 42 defa okunmuş.

Geçenlerde de yazdım, sadece sosyal medya bile takip edilse başka istihbarat aracına gerek kalmaz. Esasında eskiden bildiğimiz çığırtkan furkan vakfı, yeni terörizm modasına uydu ve artık furkancı terör örgütü oldu. Şimdi de Rusya meselesine el attı hocaefendi(!)

Namussuzluğun da bir kertesi vardır. Tarih çok namussuzluk kaydetmiştir, fakat bunların yaptığı kadar firavun bile eziyet etmemiştir bu ümmete. Haysiyetsiz şerefsizin biri çıkmış, güdümlü düdük, hoca diye koymuşlar onu oraya. Zehir zemberek konuşuyor, bir yandan elini kolunu sallıyor, önündeki diğer öküzlere yem atmak için türlü yalanlar uydurup havlıyor da havlıyor. Sen oraya oturtanın da, senin de!

İzleyeceğiniz videodaki görüntüler size yabancı olan şeyler değil. Bugüne kadar HDP’nin salladığı yalanlar, okyanus medyasının işbirlikçiliği, Fethullahçı terör örgütünün çabaları, hepsini bir kefeye koyun; bu haysiyetsizlerin yaptıkları da tuz biber olur. Ne saadetçisi, ne ırkçısı, ne papazı, ne de yahudi hahamı, bu namussuzların yanından geçemez oldu.

AK Parti zamanında bu şeref yoksunlarının çabalarını engelledi şükür, köpek gibi havlamalarının sebebi buymuş meğer. Allah hepinizin belasını versin!

Rusya meselesini es geçmedi, bakınız kendini nasıl rezil etti. İlahi adalet..

Alçağın söylediğine bak!

Namussuz herif bir de darbeye “hayırlı olsun” diyor.

Şimdi cevap versinler bakalım, bunlarda zerre namus var mı?

Fatih M. BAŞARAN